Desiderium intimum 54/2

Napsal Severus versus Alan... (») 30. 7. v kategorii Desiderium intimum, přečteno: 17×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

DI - kapitola 54. - část II.

A pak se stalo něco, co převrátilo svět vzhůru nohama.

Severus se náhle sklonil a přitiskl své tenké, tvrdé rty k Harryho ústům, a přitisknul se k nim takovou silou, jako by je chtěl pohltit. Harry neměl čas ani nabrat dech, když ten vlhký, horký jazyk vklouzl do jeho úst jako svíjející se had a okamžitě pronikl dovnitř, tak chamtivý a hladový, jako by hledal potravu. Hledal po tvářích, laskal patro, otíral se o zuby. A byla tak horký a měkký a chutnal tak… sladce.

Bylinkově.

Harrymu zvonilo v uších. Merline, skutečně se to dělo! Tak dlouho na to čekal, tak zatraceně dlouho… Cítil v celém těle třes. Cítil tu touhu, cítil jí v síle, s jakou Severus pohlcoval jeho rty, téměř je znásilňoval. S jakou se na něj tisknul a přitlačil ho na dveře. S jakou ho tahal za vlasy, vpletl do nich své dlouhé prsty a přitáhl si Harryho tvář ještě blíže.

Oh, ano! Přesně tak! To bylo všechno, po čem toužil, o čem snil…

Harryho myšlenky se rozplynuly, když se vrhl dopředu, obtočil paže okolo Snapeova krku a vášnivě mu oplatil polibek. Utopil se v Severusových ústech, topil se v té potřebě, která tak dlouho nebyla uspokojená. Jejich jazyky se propletly navzájem, přesouvaly se po sobě, tlačily a posunovaly se ve vlhkém, teplém nitru. Harry cítil, jak se mu po celém těle rozlévají vlny tepla, měl závrať, napjaly se mu všechny svaly a třásly se mu nohy. Bylo to víc než příjemné. Bylo to… neuvěřitelné!

Napjal se, toužil se dostat do Snapeových úst, ochutnat je, pocítit jejich strukturu, jejich okouzlující teplo a bylinkovou příchuť, smíchanou s bledou chutí alkoholu. Už neměl dech, ale nezáleželo mu na tom. Toužil jen po Severusovi. Toužil dobít tu propast. Natiskl se na něj ještě pevněji, zuby zavadil o mužovi tenké rty a vsunul mu do úst svůj chamtivý jazyk. Ano! Byl tam! Okamžitě klouzal po hladkém patře a lehce zdrsnělých stranách tváří. Cítil na jazyku Severusovu chuť. A chtěl ještě víc. Chtěl se dostat hlouběji. Kousl Snapeovi rty, otevřel mu ústa ještě víc a sahal mu jazykem téměř do hrdla, ale v tu chvíli Severus zavrčel a odtáhl ho od sebe, přetrhnul polibek, Harry udeřil zády o dveře, na které ho muž tiskl a na zlomek vteřiny zvedl víčka.

Severus se na něho díval, jakoby zešílel. Jako by se nacházel už daleko za hranicemi jakékoliv kontroly. A jako by se mu nelíbilo to, co se Harry pokusil udělat.

Ale v té samé chvíli všechno zmizelo v chuti těch rozevřených úst a zvuku, jak o sebe udeřily zuby, když Severus uzamkl jeho ústa v ještě brutálnějším polibku, bleskově vklouzl jazykem do jeho nitra a zároveň ho popadl rukou za čelist a ještě více mu otevřel ústa. Jako by mu to bylo málo. Jako by se ho pokoušel pohltit.

Harry si nemyslel, že kdykoliv zažije… že by ho Severus takhle políbil. S takovou vášní, vehementností… Vzpomněl si na vánoční večírek a na hořkost, když si myslel, že nic takového nikdy nezažije.

Teď na tom nezáleželo. Na ničem nezáleželo. Dokonce i pálící tvář, která se stala jedině mlhavou vzpomínkou. Existovaly pouze Severusovy rty. Oooch, ano!

Harry nedokázal zastavit sten, když Severus začal sát jeho jazyk, kousat ho a tahat ho do svých úst. Ale Severus také sténal, což si Harry uvědomil až teď. Severus sténal do jeho úst, a on cítil žár těch šeptů, jak mu vibrovaly o tváře, jak laskaly jeho patro. Zvedl ruce výše, a rovněž vnořil prsty do mužových vlasů. Severus zamručel, trochu uvolnil ten divoký stisk na Harryho vlasech a projel je dlaní. Och, Harrymu se teď dokonce zkroutily prsty u nohou!

Nakonec Snape pustil jeho jazyk, odtrhl rty a nabral vzduch.

"Oh bože!" To, co vyšlo ze Severusových úst, připomínalo přidušený, ochraptělý výkřik, vydaný s posledním výdechem.

Harrymu se tak moc motala hlava, že neměl ponětí, jak dokáže ještě stále stát na nohou. Měl pocit, že byl na poslední chvíli zachráněn od udušení. Jeho brýle byly zapařené a nakřivo, ale nezměnilo to pohled na Severuse. Muž měl bledé tváře zčervenalé, rty byly vlhké a oteklé, a v očích sálalo něco nebezpečného a vzrušujícího. Díval se na Harryho jako vyhladovělé zvíře na svou oběť, ale neměl sílu ji sežrat. Teď, když upokojil svůj prvotní hlad, mohl si začít vychutnávat.

Sklonil se a jemně olízl Harryho oteklé rty. Harry si povzdechl a rozdělil ústa, nechat Severuse zachytit jeho spodní ret mezi zuby a jemně zatáhnout. V tu chvíli pocítil příjemné šimrání v bedrech. Slyšel, že je dolní ret jaksi nezvykle spojený s dolními partiemi, ale nikdy to nepocítil na vlastní kůži…

Tiše zamručel, kdy se Severusovi rozehřáté rty dotkly jeho vlastních a Harry pocítil, jak mu do úst vklouzl vlhký jazyk. S touhou se k němu přidal, nechal se Severusovým jazykem vést v jejich malém tanci. Muž tvořil pomalé, rytmické kruhy, choval se jako učitel, který učí začátečníka základní kroky. Harry se snažil nejpečlivěji napodobit ty pohyby, a už nechtěl získat nadvládu. Už to nebyla válka, bylo to usmíření. Hladil ho po vlasech a mezi prsty mu protékaly temné prameny. Jejich oteklé, vlhké rty se tak příjemně tiskly k sobě, a občas vytvořily mlaskavý zvuk, když změnily úhel nebo se natočily.

Severus ho dokonale líbal a Harry nedokázal snést myšlenku, že musel čekat tak dlouho, aby něco takového zažil. Proč to nedělali dříve? Bylo to tak zatraceně příjemné, tak… intimní.

Ale stálo to za to čekání. Rozhodně to stálo za to, aby zažil něco tak nadpozemského. Měl pocit, jakoby rty a jazykem ochutnával samotnou Severusovu esenci. Jako by přes ústa mohl poznat celou složitost toho muže. A Severus chutnal… chutnal sladce, horce a bylinkově. Chutnal něhou, jízlivostí a nadvládou. Chutnal jemností, brutálností a profesionalitou. Chutnal Severusem, profesorem Snapem a Mistrem Lektvarů. A jen Harry mohl kdy poznat každou z těch chutí v jedné osobě. A věděl, že na ně nikdy nezapomene.

Na jeho tvářích se znovu objevily slzy. Nevěděl, odkud se tam vzaly, ale cítil, jak mu stékají po kůži a zastavují se v místě, kde byly jejich tváře k sobě přitisknuté. A Severus je také ucítil. Přerušil jemné a současně závratné pronikání do vnitřku Harryho úst, položil poslední polibek na jeho pohmožděné rty a odsunul se, aby pohlédl na ty neúprosné slzy, které nechtěly přestat téct.

Harry se za ně styděl. A tak sklonil před Severusovým pohledem hlavu a pokusil se je skrýt. Nevěděl, proč se to děje, ale tušil, že to bude mít něco společného s štěstím rozpínajícím se mu v hrudi.

Přemýšlel, co by měl dělat, ale v tu chvíli se Severus přisunul ještě blíž a Harry na své tváři ucítil horké rty. Rty, které zachytily jednu z těch neúprosných slz a zamknuly se okolo ní v polibku.

Harryho srdce, které mu do té doby bilo skoro v krku, se nyní zastavilo s bolestným trhnutím.

Severus odtrhl ústa a chytil mezi prsty Harryho brýle. Zvedl mu je na čelo, a následně vysunul jazyk a přejel cestu, kterou vytvořily slzy, začal na bradě a pokračoval nahoru, slízával každou slzu, se kterou se na své cestě setkal. Špičkou jazyka se dotkl chvějících se řas a drobně přesunul tvář, aby zopakoval přesně to samé na druhé tváři.

Harry stál jako paralyzovaný, nebyl schopen žádného pohybu. Nikdy, nikdy by ho nenapadlo, že by Severus mohl být… že by se kdy zachoval tak… nedokázal to ani nazvat.

Severus se odsunul a položil mu brýle zpět, a pak se sklonil a ještě jednou přitiskly rty na Harryho tvář. Pak je přesunul na bradu a na odhalenou šíji. Harry měl pocit, že je Severus s každým polibkem čím dál níže. Harry zavřel oči, a užíval si dotyky mužových rtů, ale ty rty náhle zmizely. Otevřel oči a spatřil… spatřil, jak Severus udělal krok dozadu a klesá před ním na kolena, přesouvajíc dlaně po jeho bocích a zastavil je na opasku kalhot.

Oh, bože! Severus… to Severus... to on opravdu… opravdu hodlá… chtěl… ne… oh bože… to ne…

Harryho myšlenky se změnily v jedno obrovské mumlání, když uviděl tu tmavou postavu na kolenou… před ním. Když spatřil dlouhý černý plášť rozložený na podlaze jako ohromnou černou skvrnu… A cítil se, jako by náhle dostal vysokou horečku, protože mu Severusovi ruce bleskově sundaly kalhoty i slipy a Harry zadržel dech, když se jeho tvrdý, zčervenalý penis narovnal přitahován gravitací. Kousl se do rtu, když pocítil chladný vánek na horké špičce, ale po chvíli se kolem něj svět otočil a rozplynul se, protože Severus… protože Severus ovinul své dlouhé pavoučí prsty okolo jeho kořenu a… oh, bože!... a naklonil se ještě víc, olízl si rty a pak…

"Aaaaaach…" Harry ucítil, jak se ten neuvěřitelně horký, mokrý jazyk dotýká špičky jeho penisu a chtěl jen zavřít oči a nechat se unášet pocity, ale nemohl to udělat. Chtěl to vidět!

Spatřil, jak se ten dlouhý jazyk lenivě obtáčí okolo jeho hlavičky, a pak putuje níže po délce, podél tenkých, pulzujících žil, nechávajíc za sebou vlhkou stopu. Sledoval, jak se vrací zpět a vybírá jinou cestu, přesouvajíc se k samé špičce. Jak obratně klouže po měkké kůži, tlačíc na některých místech silněji, a v jiných se jí jen lehce dotýkal, díky čemuž Harry pokaždé, když chtěl víc a víc, dostal přesně to, co chtěl. Severus použil svůj jazyk způsobem, který byl nenasytný a současně ukojil každou touhu.

A Merline… to bylo… víc, víc, víc!

V Harryho mysli zněl jen monotónní výkřik, který se jen třásl. Boky vyrážely kupředu, úplně mimo jeho kontrolu a on měl pocit, jako by se v něm všechno rozpadalo. V bedrech cítil tekutý oheň, a penis mu pulzoval tak moc, až se obával, že každou chvíli exploduje. Z hrdla mu plynuly neustálé vlny vibrujících, ochraptělých stenů, které se změnily v kňourání, když Severus nadzvedl jeho penis a vsunul jazyk mezi varlata, lízal je, a následně je obalil svými horkými rty a sál je a laskal jazykem. Harry si byl téměř jistý, že brzy omdlí. Rychlým pohybem zaklonil hlavu a oči se mu obrátily hluboko do hlavy.

"Ooooghhhrrrrrr...!" Z jeho úst vyšla řada neartikulovaných zvuků, které se mísily se zrychleným dechem, jenž mu zněl v uších. Severus couvnul, když Harryho bedra vystřelila a pevně je chytil rukama, znehybnil je v železném sevření a přitlačil k dřevěnému povrchu dveří, a pak se vrátil ke své činnosti, pomalu klouzal jazykem po jeho délce až k samé špičce.

Harrymu se podařilo otevřít oči. Cítil se tak, jako by právě vystoupil z kolotoče, který se otáčel závratnou rychlostí. Oči mu zastřela mlha, ale skrz přimhouřené oči viděl Severuse a jeho zamračené čelo. Ale to, co bylo nejúžasnější, byl mužův výraz. Jako by Severus cítil ještě více potěšení než Harry. Ale to se zdálo téměř nemožné, protože to bylo… to bylo… Nikdy si nemyslel, že by mohl cítit takovou rozkoš. Teď už věděl, už chápal, proč to Severus tak miloval, když to Harry dělal jemu. Teď už věděl... a byl to takový pocit. Jako úder blesku. Jako zemětřesení. Nikdy si nemyslel… neměl ponětí, že… že by mohl zemřít potěšením.

Byla to jeho poslední myšlenka, protože v té samé chvíli Severus objal svými tenkými rty jeho špičku penisu a… otevřel oči a podíval se přímo nahoru, přímo na něj, jako by se chtěl ujistit, že se Harry dívá. A Harry se díval. Díval se do těch černých, zamlžených očí, díval se na jemné, tmavé vlasy na ramenou, na dlouhé šaty rozložené na zemi, na hlubokou vrásku mezi obočím a na rty které objímaly špičku jeho penisu. Nic víc spatřit nestihl, protože Severus náhlým pohybem spolkl jeho penis a Harry se utopil v té horké vlhkosti. Jeho oči se pevně sevřely, hlava udeřila o dveře, a dlaně mimovolně vystřelily dopředu, noříc se do těch měkkých pramenů a chytily je s agresivní chamtivostí. Křičel, sténal a kňoural, vydával ze sebe kakofonii neurčitých zvuků.

Vlhkost. Žár. Hloubka. Obklopovala ho vlhkost, žár a zdály se nekonečné. A těsné rty přesouvající se podél jeho erekce nahoru a dolů. Nahoru. A dolů. Nořily ho do té vlhkosti. Nahoru. A dolů. A měkký, mrštný jazyk. Mučil ho rychlým olizováním. Cítil pod prsty, jak se Severusova hlava pohybuje. Dozadu a dopředu. Čím dál rychleji. Držel ho za vlasy a tlačil ho, když se odsouval, toužíc se utopit v tom smysly pohlcujícím horku úst.

Zapomněl kdo je, jak se jmenuje, zapomněl na celý svět, ponořený do extáze, do požitků nesrovnatelných s ničím, co dosud znal. Existovala jen vlhkost. A horko. A těsně obalená ústa. A jazyk… Zalykal se, když špička jeho erekce udeřila do kluzkého, neuvěřitelně těsného tunelu. Instinktivně přitáhl Severusovu hlavu ještě víc a ještě silněji. Tak silně, že se špička jeho penisu přitlačila k tomu úzkému tunelu a pak… všechno vzplanulo ohněm! Udělal se s takovou silou, jako by prožíval první orgasmus v životě. Jeho záda se prohnula, všechny svaly se napjaly jako struny, a penis sebou škubal a stříkal ze sebe sperma přímo do Severusova hrdla, který mu pevněji zatínal prsty do boků. Jeho tělo pohltila horečka, oční víčka mu hořela, a v koutcích očí se držely slzy. Cítil se tak, jako by padal dolů přímo do propasti a byl to nejnádhernější a nedokonalejší pád v jeho životě.

Na konci toho dlouhého, nepřetržitého přívalu orgasmu, se objevily jednotlivé vlny, které se neustále přelévaly přes jeho tělo, vyplňovaly každý jeho kousek rozkoší a křik vycházející z Harryho hrdla, se přeměnil na sténání.

"A-a-a-a-a..."

Vlny se pomalu zjemňovaly, steny slábly, stejně jako Harryho stisk v Severusových vlasech. Muž využil té příležitosti, aby se odsunul a nabral dech. Harryho erekce se vysunula z horkého nitra úst a srazila se s chladným vnějším prostorem. Rychle zvedl víčka, nasál vzduch a podíval se dolů. Severus se opíral rukama o kolena a dýchal s hlavou skloněnou, olizoval si zrudlé rty.

Teď, když silný stisk rukou Harryho už nepřidržoval na dveřích, a když se jeho orgasmem napjaté svaly začaly měnit v kaši, Harry zjistil, že už není schopen dál stát na nohou, a že se sesouvá na podlahu. Ten zážitek byl příliš silný a doprovázelo ho motání hlavy, a měl skvrny před očima. Takže je zavřel, a nechal gravitaci dělat svoji práci, ale v tu chvíli pocítil, jak ho ruce pevně uchopily za ramena a na dveře ho natisklo štíhlé tělo. Zvedl víčka a díval se přímo do Severusovi tváře. Mužovi zorničky byly nepřirozeně rozšířené, tváře stále zčervenalé a on sám vypadal tak, jako by byl jen napůl při vědomí. Jako by se ztratil natolik, že zapomněl na celý svět a nic, absolutně nic mimo Harryho pro něj teď neexistovalo.

Harry si myslel, že by měl něco říct, ale žádná slova ho teď nenapadala. Měl pocit, že by mohl porušit tu magickou atmosféru. Takže se rozhodl učinit gesto. Naklonil se a složil na Snapeova ústa jemný polibek. Mužovi rty byly vlhké a horké a chutnaly… čímsi hořkým a slaným najednou. Harryho srdce náhle poskočilo, když si uvědomil, co to je…

Odtrhly rty a cítil, jak mu hoří tváře. Bože, to on opravdu před chvílí… se udělal v Severusových ústech?

Ale než mohl tu myšlenku zpracovat, Severus mu vsunul ruce pod zadek, rychle ho zvedl, a držel ho s takovou lehkostí, jako by Harry nic nevážil. Harry i přes své zaskočení rychle obtočil ruce kolem jeho krku a obtočil mu nohy okolo pasu, a Severus zamířil k ložnici, aniž by i jen na chvíli odtrhl pohled od Harryho tváře. Jeho oči byly zamlžené a planulo v nich cosi nepolapitelného.

Dveře byly lehce pootevřené, takže když do nich muž silně kopnul, udeřily o stěnu. Následně přešel k lůžku a položil na něj Harryho. Postel byla hladká a chladná, a Harry se do ní zhroutil s potěšením, na chvíli zavřel oči, ale okamžitě je otevřel, když cítil, jak mu Severus zouvá boty a odhazuje je na zem. Opřel se na loktech a zvedl boky, aby mu Snape mohl sundat kalhoty a slipy. Něco v tom výjevu bylo vzrušující, jak se ten vysoký muž nad ním naklonil a netrpělivými pohyby z něj strhával části jeho oblečení. Zvedl se do sedu, a dovolil, aby mu Severus sundal košili z ramen a odhodil ji na podlahu, a následně spadl na záda, podepřel se na loktech a podíval se nahoru.

Severus se narovnal. A udělal krok vzad. Harry se zamračil, a přemýšlel, co zamýšlí. A pochopil to ve chvíli, ve které muž zvedl ruce, zamířil ke svým knoflíkům a… začal je rozepínat.

Severus… on se… on se před ním svlékal! Opravdu to dělal! Rozepínal ty malé, černé, lesklé knoflíky, podél dlouhého hábitu a s každým rozepnutým knoflíkem Harryho srdce bilo čím dál rychleji. Pod tunikou se objevila černá košile. Severus sáhl k bradě a odepnul svůj dlouhý plášť, který lehce spadl na podlahu. Teď zůstal jedině v černé košili a kalhotách, a stačilo to, aby od něj Harry nedokázal odtrhnout pohled. Ale to ještě nebyl konec. Harry s fascinací sledoval, jak Severus zvedl ruce a začal rozepínat košili. Zpod temného materiálu se vynořila bledá kůže. Čím dál více kůže a Harryho oči se pohybovaly dolů až k temné linii chloupků od pupíku a mizejících za opaskem kalhot. Severus spustil ruce a dovolil, aby mu košile pomalu sklouzla po ramenou. Harry konečně viděl to, co před ním muž ukrýval všechny ty měsíce…

Severus nebyl štíhlý. Byl hubený. Harry mohl jasně vidět, jak se mu pod kůží rýsují kosti, zejména na ramenou a lehce vystupujících žebrech. Kůže byla tak bledá, jako by nikdy nebyla vystavena slunečnímu svitu, a v tlumeném světle se zdála téměř šedá. Ale to nebylo to, co přitáhlo jeho pohled. To, co téměř okamžitě přilákalo jeho oči, byly… jizvy. Temné šrámy narušující kůži v tolika viditelných místech. Jedna z nich začínala na klíční kosti a směřovala dolů, procházela okolo malé, tmavé bradavky a mizela někde na zádech v okolí pasu. Jiná se nacházela na břiše. Další, krátká, ale velmi hluboká, byla těsně pod hrudníkem, na žebrech, další na rameni a poslední, nejhlubší a nejvýraznější se táhla v místě, kde se nacházelo Temné Znamení.

Temné Znamení… Harry ho poprvé viděl tak zblízka. Bylo tmavé a výrazné proti bledé kůži. Lebka a had vyčnívající jí z úst. Symbol zotročení. Věrnosti. Tajemství. Malý fragment Severuse, který nikdy nebude náležet Harrymu. Který nepatří ani Severusovi. Jizva. Ale nebyla to právě tahle jizva, která ho k němu tak… přitahovala?

Když košile spadla na podlahu, Severus se naklonil dopředu a rychle sundal boty a pak ponožky. Narovnal se a sáhl po kalhotách, rozepnul je několika uspěchanými pohyby, a následně je pomalu stáhl z boků. Harryho oči se ještě víc rozšířily, když ty kalhoty odhalily další části mužova těla, a když se z nich vynořil tvrdý, masivní penis, obklopený černými chloupky, Harry ucítil, jako by ho někdo polil vařící vodou. Zaťal pěsti na hladké posteli a dál sledoval, jak kalhoty padají až ke kotníkům, a Severus z nich vychází a stojí před Harrym nahý a jasný, s důvěrou a divokou dravostí. Harry věděl, že zírá, ale nemohl si pomoct.

Severus měl neuvěřitelně dlouhé a štíhlé nohy, a na jeho pravém stehně byla vidět další jizva, která se táhla až k lýtku. Harry se na ni díval, a putoval očima k tomu výraznému penisu, přes boky a vystouplé Znamení Zla, přes bradavky na hladké hrudi, až po tvář obklopenou černými vlasy, tvář s hlubokou vráskou mezi obočím a věděl, že je to ten nejkrásnější pohled, jaký kdy viděl. Všechno na Severusovi, každá kost, každá jizva, každý šrám, dokonce i Znamení Zla… to všechno se mu zdálo tak krásné, tak neuvěřitelně krásné, že se mu zasekl dech v hrudi.

Harry se toužil dotýkat té kůže, cítit ji pod prsty, cítit každou z těch jizev, ale než stačil udělat jakýkoliv pohyb, Severus ho předešel. Přešel k posteli a vylezl na ni, přesouval se nad Harrym po rukou a kolenou. Harry spadl na záda, díval se přímo do těch zorniček naplněných touhou a nechal se jimi pohltit. A když se na něj Severus položil, jeho rty našly Harryho rty a zamknuly se na nich v žádostivém polibku.

Och, jak to bylo jiné… kůže na kůži, jeho vlastní teplo a Severusův chlad, společně, přitisknuti na sebe, otírající se o sebe, hladké, kluzké… Merline!

Harry jemně ovinul paže okolo mužova krku, a přitiskl ho k sobě ještě blíž. Tak blízko, až se mu kosti tlačily do těla. A stejně tak Severusova tvrdá erekce, která ležela sevřená mezi jejich bedry. Harryho penis se zachvěl, otíral se o pevné chloupky na mužově břichu a to všechno bylo… bylo...

Severusův jazyk mu netrpělivě pronikl do úst, ovinul se okolo jeho jazyka, a vlnil se v kruzích, laskal ho, a zuby dráždil dolní ret, a Harry cítil čím dál větší napjetí v podbřišku. V jedné chvíli Severus odtrhl ústa, těžce dýchal a pozoroval Harryho nenasytným pohledem. Zvedl dlaň a jemně přesunul prsty po jeho tváři.

"Tak citlivý…" zašeptal hlasem plným úžasu a obdivu současně. "Neuvěřitelné."

Po těch slovech složil na Harryho ústa další dlouhý, smyslný polibek a současně ho hladil dlaní po tváři, tak jemně, jako by se dotýkal pokladu, o kterém se bál, že vzplane.

"Proč se ke mně vracíš?" Zašeptal mu do ucha.

Harry zvedl pohled a podíval se to těch hlubokých, temných tůní, které ho pohltily…

"Vždycky se k tobě vrátím," odpověděl téměř neslyšně a rty se dotýkal mužových úst.

Severus zvedl Harrymu brýle a v odpověď ho políbil na jeho zavřená víčka.

"A proč mě nikdy nenecháš odejít?" Zeptal se tiše Harry, když Severus políbil koutek jeho oka.

Chvíli bylo ticho. Severusovi rty se zastavily několik centimetrů nad Harryho tváří. A po chvíli se k němu dostal třesoucí se šepot:

"To ty mi nedovoluješ odejít."

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a osm